Jan Gottwald

Cyklus benefičních varhanních koncertů duchovní hudby Hodolanské varhany

Jan Gottwald ve spolupráci se Římskokatolickou farností v Olomouci-Hodolanech, ZUŠ Žerotín v Olomouci a Komisí místní části 24 – Staré Hodolany a Bělidla pořádá v r. 2024 cyklus benefičních varhanních koncertů duchovní hudby HODOLANSKÉ VARHANY.

Koncerty proběhnou v našem kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů v Olomouci-Hodolanech na Jiráskově ulici.

Nyní v úterý 8. října vystoupí pedagogové ZUŠ Žerotín v Olomouci. Koncert začíná v 18 hodin. Všichni jsou srdečně zváni. Benefiční dobrovolné vstupné bude použito na údržbu koncertních varhan v hodolanském farním kostele v roce 2024.

Další koncerty proběhnou v úterý 22. října a v úterý 8. listopadu, v obou případech opět od 18 hodin. Více informací naleznete na plakátku níže.