IMG_20231020_162746

Misijní víkend 2023

Než vstoupíme do doby adventu, zde je malé ohlédnutí za třetím víkendem v říjnu, který jsme věnovali aktivitám ve prospěch Papežských misijních děl. V pátek odpoledne jsme si v rámci dětské katecheze připomněli účel našeho celovíkendového snažení. Sobotní odpoledne bylo věnováno přípravě na Misijní jarmark. Pomáhali malí i velcí. Náš finální sortiment tvořily pytlíky s bylinkami, sladké bombonky  pro děti, sirky, rýmovníkové sirupy, marmelády, dřevěné křížky a balíčky s čokoládovými pralinkami. Misijní hemžení bylo plodné a tak jsme na jarmark následujícího dne byli připraveni. V sobotu večer jsme lidi celého světa vložili do modlitby růžence v přítmí našeho kostela. Oslava Misijní neděle získává mezi farníky pěknou tradici. Letos byla navíc umocněná uspořádáním farní kavárny, která se za poslední rok také těší oblibě místních. Děkujeme!